Bezmaksas piegāde 10 GAB./Daudz 1X2 1X4 1X8 1X16 1X32 PLC SC/APC SM 0.9 mm G657A1 PVC 1m FTTH Optisko Šķiedru Sadalītājs

Jauns produkts

Pieejams

€29.97

€37.46

-19 %

Tagi:

optiskās šķiedras ftth, plc 3 adapteri, cirvis fiber optic, sm rotaļlietas, apc savienotājs, turētājs šķiedras, vīrieši optika, plc tp link, din plc, optikas, lai medības

10 GAB./Daudz 1X2 1X4 1X8 1X16 1X32 PLC Šķiedras Splitter, Mini Modulis, 900um, SC/APC Optisko Savienotāju SC Singlemode simplex Tērauda Caurules, plc optisko sadalītājs

Funkcijas

*Lieliska Mehāniskā,Maza Izmēra

*Augsta Uzticamība

*Zems ievietošanas Zudumu un zemu Polarizācijas Atkarīgas no zaudējumu

*Augstas kanālu skaits

*Lielisks Vides Stabilitāti un Plaši Izmanto

Pieteikumi

*FTTx Izvietošanu(GPON/BPON/EPON)

*Kabeļu tv (KABEĻTELEVĪZIJAS)

*Lokālie tīkli (LAN)

*Testa aprīkojums

*Pasīvie optiskie tīkli(PON)

1 1xN (ar savienotājs) (Kanālu Skaits) 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2×64 (Darbības Wavelenth) 1260, lai 1650 Lpp Līmenī Ievietošanas Zudumu 4 7.4 10.5 13.7 17 20.3 4.4 7.6 10.8 14.1 17.4 20.7 S Ievietošanas Zudumu Līmenis 4.2 7.6 10.7 14 17.3 20.7 4.6 7.9 11.2 15 18.1 21.7 (Vienveidība) 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 (PDL) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 (Atgriešanās Zaudējumi) vairāk nekā 55 (Skaņas) vairāk nekā 55 (Tipa šķiedras) ITU G657A (Darba temperatūra) no -40 līdz 85 (Bize garums) 1m jeb 1.5 m vai pielāgotus

Pasūtīšanas Informācija

PLCS Ostas Tips Kabeļa Tips Šķiedras Garums Savienotājs Tips Pakete Stils

PLC Sadalītājs

1*4

1*8

1*16

1*32

1*64

2*32

Citi Jāprecizē

0.25 mm Tukša šķiedras

Lentes Šķiedras

Fan-out ar 0.9 mm Vaļīga Caurule

2.0 mm Kabelis

3,0 mm Kabelis

1 metrs

1.5 metrs

jāprecizē

FC/APC

FC/PC

SC/APC

SC/PC

ST/UPC

LC/APC

Citi Jāprecizē

Nerūsējošā tērauda uzmavu

Plastmasas Modulis

19 1U Rack Mount

Citi Jāprecizē

Izmērs 10*10*10
Izvadu savienojums
Pulēšana
Objekta Garumu 1m
Bize pieteikums
Zīmola Nosaukums Joinwit
Savienotāja Tips SC/APC
Modeļa Numurs SC/APC 1X16 Optisko Šķiedru FTTH Sadalītājs
Diametrs
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Šķiedras Tips Vienā Režīmā
Garantijas laiks

Uzrakstīt recenziju

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti